Jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty!

Zapytaj nas o wolny termin!

Zadzwoń!

woj. wielkopolskie

Zieleńska 7, 61-059 Poznań

Zapytaj o szczegóły!

biuro@superclima.pl

×

Nasza firma oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji w Poznaniu.

Przegląd wcześniej zamontowanych klimatyzatorów warto robić regularnie, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Należy przynajmniej raz w roku je wyczyścić, sprawdzić ich funkcje czy mocowania. Poprawnie działający klimatyzator nie powinien wydmuchiwać powietrza z bakteriami i innymi drobnoustrojami. Taka sytuacja może znacząco wpływać na efektywność chłodzenia oraz nasze zdrowie. Środki przeznaczone do dezynfekcji urządzeń powinny posiadać atesty PZH. Pamiętaj, że czysty klimatyzator to gwarancja dużej wydajności oraz duży komfort w przebywanym pomieszczeniu. Jeśli nie jesteś w stanie sam wykonać przeglądu klimatyzacji w swoim domu lub pomieszczeniu, to skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy w pełni profesjonalną usługę serwisu klimatyzacji. Poznań to miejsce, w którym możesz skorzystać z naszych propozycji w tym zakresie.

Najlepszy serwis klimatyzacji Poznań

Wykonamy dla Ciebie lub Twojej firmy kompleksowy serwis klimatyzacji, w którego skład wchodzi czyszczenie, odgrzybianie, przegląd techniczny czy uzupełnienie czynnika chłodzącego. W pierwszym kroku podczas serwisu klimatyzacji przeprowadzimy szczegółowy przegląd obudowy urządzenia oraz sprawdzimy jego funkcje. Następnie dokładnie wyczyścimy parowniki, skraplacze oraz filtry powietrza. Na samym końcu sprawdzamy ilości czynnika w układzie i połączeń elektrycznych oraz mocowanie urządzenia. Kiedy wykryjemy podczas serwisu klimatyzacji grzyby czy inne drobnoustroje, to natychmiastowo je usuwamy i dezynfekujemy urządzenia specjalnymi środkami chemicznymi.

Wszystkie poniższe aspekty spełnia jedna usługa, jaką jest serwis klimatyzacji. Poznań to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Świadczymy usługi w tym zakresie od lat. Zaufanie i satysfakcja klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że indywidualne podejście do każdego zlecenia, dbałość o najmniejsze detale podczas serwisu klimatyzacji oraz szybka realizacja usługi, jaką jest serwis klimatyzacji w Poznaniu to najważniejsze aspekty w tym obszarze.

  • Tak przeprowadzony serwis klimatyzacji daje nam pewność, że wydmuchiwane powietrze jest wysokiej jakości i pozytywnie działa na zdrowie.
  • Dzięki naszemu serwisowi klimatyzacji w Poznaniu będziesz mógł cieszyć się wysokiej jakości sprzętem przez długie lata.
  • Wykonywany przez nas przegląd techniczny jest w stanie uchronić dany sprzęt przed całkowitą awarią lub usterkami dotykającymi poszczególne podzespoły instalacji.
  • Nasz przegląd da ci informację, czy dobrze korzystasz z klimatyzacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji w Poznaniu.

Serwis klimatyzacji Poznań – dlaczego warto?

Skontaktuj się z nami!