Jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty!

Zapytaj nas o wolny termin!

Zadzwoń!

woj. wielkopolskie

Zieleńska 7, 61-059 Poznań

Zapytaj o szczegóły!

biuro@superclima.pl

×

Nasza firma oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji w Poznaniu.

Przegląd wcześniej zamontowanych klimatyzatorów warto robić regularnie, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Należy przynajmniej raz w roku je wyczyścić, sprawdzić ich funkcje czy mocowania. Poprawnie działający klimatyzator nie powinien wydmuchiwać powietrza z bakteriami i innymi drobnoustrojami. Taka sytuacja może znacząco wpływać na efektywność chłodzenia oraz nasze zdrowie. Środki przeznaczone do dezynfekcji urządzeń powinny posiadać atesty PZH. Pamiętaj, że czysty klimatyzator to gwarancja dużej wydajności oraz duży komfort w przebywanym pomieszczeniu. Jeśli nie jesteś w stanie sam wykonać przeglądu klimatyzacji w swoim domu lub pomieszczeniu, to skontaktuj się z naszą firmą.

Najlepszy serwis klimatyzacji

Wykonamy dla Ciebie lub Twojej firmy kompleksowy serwis klimatyzacji, w którego skład wchodzi czyszczenie, odgrzybianie, przegląd techniczny czy uzupełnienie czynnika chłodzącego. W pierwszym kroku przeprowadzimy szczegółowy przegląd obudowy urządzenia oraz sprawdzimy jego funkcje. Następnie dokładnie wyczyścimy parowniki, skraplacze oraz filtry powietrza. Na samym końcu sprawdzamy ilości czynnika w układzie i połączeń elektrycznych oraz mocowanie urządzenia. Kiedy wykryjemy podczas serwisu grzyby czy inne drobnoustroje, to natychmiastowo je usuwamy i dezynfekujemy urządzenia specjalnymi środkami chemicznymi.

  • Tak przeprowadzony serwis klimatyzacji daje nam pewność, że wydmuchiwane powietrze jest wysokiej jakości i pozytywnie działa na zdrowie.

Skontaktuj się z nami!